Avatar

Avatar

Pandora, místo které nás nikdy nepřestane udivovat. Na Zemi se o ní hodně vypráví. Obrovské stromy sahající až do nebe, skály vznášející se ve vzduchu, rostliny, které v noci světélkují a voda tak čistá že jsme takovou nikde na Zemi neviděli. Každý ze Země by se tam chtěl vydat, jelikož na Zemi už žádnou přírodu nemáme. Všechnu jsme ji zničili při výstavbě měst, dálnic a zábavných parků.
Ale je vůbec možné se tam ještě vrátit? Po tom všem, co jsme místním obyvatelům udělali? Na to se pokouší skupinka lidí přijít. A odlétá na Panduru za cílem usmířit se s Na’vi, a stát se jedním z nich. Samozřejmě na lodi je ještě spousta volného místa pro další lidi, pokud se tedy chcete s námi vydat na Pandoru, není nic jednoduššího, než se přihlásit!

Termín Cena Věk Hlavní vedoucí
30.6.-12.7.2019 5 499 Kč 6-15 Michaela Jebavá

Sourozenecká sleva - 100 Kč na dítě při přihlášení do konce března. Možnost úhrady na splátky dle individuální dohody.
Závazná elektronická přihláška k dispozici zde.

Pojeďte s námi na tábor s Funny!!! Vše pod vedením zkušených vedoucích. Čeká nás i plno jiných soutěží, kroužků, her,táborák, letní kino, výlety, koupání, sportovní klání a další funny zábava:-)

Popis tábora:

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.
Více informací o areálu zde.


Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.


Ostatní informace:

Bankovní účet k zaplacení tábora je 2571280359/0800. Jakmile bude připsána na účet nevratná záloha 500, zašleme Vám potvrzení a kompletní informace. Ty budou také zároveň ke stažení zde.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na funny@funnyos.cz nebo na tel. čísle 731 642 806.

Na viděnou se těší všichni z Funny!

Táborový tým Fuknce na táboře

Michaela Jebavá

HLAVNÍ VEDOUCÍ
Kontakt:
tel: +420603301331
(v odpoledních hodinách)
e-mail: funny@funnyos.cz

Jan Klečka

Vedoucí

Petra Houserová

Vedoucí, zdravotník

Pepa Šebánek

Vedoucí
Johanka Tlaskalová Vedoucí

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo