Letopisy Narnie deník

3. Den – Úterý

Vydáváme se na celodenní výlet a počasí si s námi opět hraje. Aladin zkouší naší trpělivost, a tak se nakonec bereme pláštěnku i opalovací krém a vyrážíme vzhůru na motokáry a „snowtubing“ – že by tam také vládla Narnie? Jdeme po šipkách a plníme úkoly, tak snad se vše podaří a taky že ano. Dorazili jsme do cíle a zábavy si při ježdění užili dost a dost.

A že jsme dneska super rychlí už od rána se můžete přesvědčit na fotkách - ještě před snídaní jsme stihli vyfotit, jak krásně nám to v týmech sluší!


------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Den – Pondělí

Ráno už jsme se probudili do Narniského rána a nemohli jsme věřit, že je tu všechno jinak. Zlo a ledová královna se tu opravdu šíří. A tak to vezměme postupně. Osvoboďme území, oživmě zkaměnělé človíčky a pak už jen je uživit a my to zvládneme.
Dnes jsme oživovali stromy v LA SILII, což se nejlépe podařilo modrým, v následných bojích o vlajku proti zlým silám zvítězili červení.
Večer jsme se posílili perfetkní rajskou s knědlíkem a vyrazili na dřevo. Ale počasí s námi malinko laškovalo a tak jsme táborák nakonec vyměnili za letní kino a jaký film myslíte že jsme rozkoukali? Ano ano, Letopisy Narnie :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

1. Den – Neděle


Den příjezdu na Elišku byl ve znamení nových věcí. Rozkoukali jsme se a zjistili, že oproti loňsku jsou nejen nové stoly v jídelně, ale také je tu podstatně méně výzdoby apod. Že by ten tábor letos ani nebyl….? :-) Ale ono je to všechno trochu jinak….
Těsně před půlnocí se totiž Petr i Lucie probudili s hrůzostrašnými sny o Narnii. Opět jí zachvátilo zlo a nelze jinak, než jim pomoci. Chvíli to trvalo, ale nakonec jsme se odvážili a do Narnie vstoupili. Cesta to byla náročná, všude tma a černo, ale prošli jsme a rozhodli jsme se ji opravdu pomoci! Takže hůrá na to!

A kdo že nám v tom bude pomáhat? Našli jsme Kentaury, Trpaslíky i Fauny a každý z nich si vybral někoho z nás do týmu. A aby jsme se poznali, tak jsme si vyrobili překrásná trička. Jen se račte podívat na našem albu na rajčeti.

 

 

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo