Avengers


AVENGERS

V mimovládní tajné organizaci jménem S.H.I.E.L.D je klasický den, žádné neobvyklé aktivity na Zemi ani v blízkém vesmíru. Ale to ještě nikdo netuší, co vše se má stát. Přesně ve 12:00 se rozezní modrý alarm, který značí narušení bezpečnosti u mocného artefaktu jménem Teserakt. Dříve než na to lidé v Shieldu zareagují, tak se všichni vypaří. Ale nejen v Shieldu nastane takový chaos. Po celém světě začnou mizet hlavy státu, vlády i celé armády. V té chvíli zavládne panika. Avengers vyhlásí poplach a snaží se zjistit, co se děje. Bohužel, jediné na co přijdou je to, že nezmizeli pouze lidé, ale i Teserakt a s ním ostatní kameny nekonečna. Přesně ty kameny, pomocí kterých lze změnit, popřípadě zničit celý vesmír. Ale pokud je Shield zničen, tak kdo Avengers pomůže s hledáním? Jediná možnost je tedy požádat zbývající lidi o pomoc. A proto Tonny Stark zveřejnil přihlašovací formulář, který naleznete níže.

 

Popis tábora:

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.
Více informací o areálu zde.

Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.

Ostatní informace:

Bankovní účet k zaplacení tábora je 2571280359/0800.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na funny@funnyos.cz nebo na tel. čísle +420603301331.

Na viděnou se těší všichni z Funny!
 

Táborový tým Fuknce na táboře

  Michaela Jebavá

HLAVNÍ VEDOUCÍ
Kontakt:
tel: +420603301331
e-mail: funny@funnyos.cz

 

Pepa Šebánek

Vedoucí

 

Petra Houserová


Vedoucí, zdravotník

 

 

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo