Magic - kouzelný týden

Magic aneb kouzelný týden s Funny - příměstský tábor

 

 

Magic není jenom oblíbené hra s neobyčejnými kartami, ale hlavně, jak název napovídá, skrývá v sobě mnoho tajemství a prostoru pro čáry a kouzla. Zajímá vás, jak vykouzlit neobyčejné výtvory se zdánlivě obyčejnými pomůckami? Nebo jak poznat neznámou krajinu ve zdánlivě známém prostředí? A jak si užít zdánlivě tradiční prázdninový týden netradiční zábavou? To vše nabízí příměstský tábor s Funny.

Program:


Program je koncipován jednak kontinuálně – celým týdnem je provázáno téma záhad, kouzel, čarovných příběhů a hádanek. Zároveň je uzpůsoben i pro ty, kteří se chtějí účastnit pouze na kratší dobu, či jednotlivé dny. Budeme si zkoušet nové techniky výroby čarovných pomůcek, kouzlit s barvami, přírodními materiály, i se ale zdokonalíme se ve sportovních disciplínách. Trošičku poznáme naše okolí, trošičku protáhneme své tělo, ale hlavně, budeme hrát hry, bavit se s kamarády a užívat si prázdniny s Funny.


Popis tábora:

Náš tábor se koná na adrese Krkonošská 21 (na schůdkách naproti hotelu Gendorf) v sídle Československé církve husitské. Máme zde k dispozici velkou místnost se stolky a židlemi pro nepřízeň počasí, či pro různé táborové kroužky, kuchyňku kde můžeme dětem uvařit čaj a zajistit pitný režim a také zahradu kde si můžeme s dětmi hrát. Zároveň nás také čekají vycházky a hry v přírodě a jeden celodenní výlet. Obědy budou zajištěny ve školní jídelně.
Předání dětí bude probíhat každý den v prostorách fary mezi 7. 30 - 8.30 hod a mezi 16. 00 - 17.00 hod odpoledne. Čas lze po domluvě upravit dle potřeby.

Děkujeme panu Tomáši Altmanovi za poskytnutí prostor pro náš tábor!!!
 

 

 

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo