Dva roky prázdnin

DVA ROKY PRÁZDNIN

 

 

Chtěli byste být na prázdninách dva roky? To by bylo času na nejrůznější dobrodružství a skopičiny :-) S námi se vám to ale může vyplnit! Máte rádi vodu a je vašim snem po ní plout, nebo se chcete podívat daleko za sluncem? Nebo je váš sen úplně jiný? Pojďte se s námi ponořit do světa, kde čas plyne daleko pomaleji, a proto se dá stihnout spousta zábavy :-)


Program:

Zkrátka když si prázdniny užít, tak pořádně, a to se nám doufejme splní, budeme na to totiž mít dva roky. Budeme moc navštívit místa blízka i vzdálená, vyzkoušet si soustu nových věcí, o kterých se nám zdá jenom v nejtajnějších snech a hlavně, budeme si všichni užívat spolu, jen je otázkou, jak se vrátíme zpátky….Na začátku se tím asi nikdo zabývat nebude, ale jak to tak bývá, i Robinson chtěl domů a to si budeme muset také pořádně vybojovat….Jdete do toho s námi? Tak už je třeba začít se těšit!!

 

Popis tábora:

Tábor probíhá na chatě Eliška ve Vítkovicích. Chata se nachází v malebné části Krkonoš a tím nabízí mnoho možností využití. K chatě náleží ohniště, je zde možnost sportovního vyžití (fotbal, freesbee) a k dispozici je i nafukovací bazén. Větší plocha ke koupání je zajištěna v nedalekém venkovním bazénu. Ubytování je ve tří a čtyřlůžkových pokojích, se sociálním zařízením na patrech.
Více informací o areálu zde.Cena zahrnuje:

Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor.

 

Ostatní informace:

Bankovní účet k zaplacení tábora je 2571280359/0800.

Při jakýchkoli nejasnostech nebo dotazech nás neváhejte kontaktovat na funny@funnyos.cz nebo na tel. čísle 731 642 806.

 

Na viděnou a príma prázdniny se těší všichni z Funny!

 

 

Táborový tým a funkce na táboře

Lucka Hrochová

 

HLAVNÍ VEDOUCÍ

zdravotník


Kontakt:
tel: +420731642806
e-mail: funny@funnyos.cz

Valča Brabcová

Zdravotník, vedoucí

Pepa Šebánek

Vedoucí

Anička Černá

Vedoucí

Adam Štěpánek

Vedoucí

 

 


Děkujeme za podporu:Spolupracujeme s:
Návštěvnost
pocitadlo